AYAMATEK MAKİNA OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ

Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden olan Bursa’da üretimine devam etmektedir. İşletme çalışanlarımız uzun yıllara dayanan makine imalatı tecrübelerini siz kullanıcılara yeni ürünler sunmak amacı ile AYAMATEK’te değerlendirmektedirler.
AYAMATEK sanayiye yönelik çok amaclı Kapı Ebatlama,CNC Router ,CNC point to point ve CNC Model işleme tezgahları imalatını yürütmektedir. Verimliliği arttırma amacı ile makine model ve yazılım sürekli yenilemekteyiz.
İş partnerlerimizin verimliliği artırma ve en üstün teknolojiyi yakalama beklentilerine istinaden kendilerine en uygun fiyat ve kalitede ürün sunmaya devam ediyoruz.
AYAMATEK; Hizmet alanını özel makine imalatı ve yazılımı, mühendislik hizmetleri, her türlü fabrika ve makine otomasyonlarını yapma olarak belirlemiş olup, bu hedef doğrultusunda makine sanayi alanındaki faaliyetlerini göstermektedir.
AYAMATEK Makina Otomasyon Teknolojileri.; Ayrıca, CNC makine imalatı, revizyonu, yazılımı, kullanılan makineleri CNC makinelere dönüştürme işlemleri ve her türlü CNC makinelerde değişiklik konusunda firmalara danışmanlık hizmeti verilmesi de diğer bir çalışma alanımızdır.